Zaznacz stronę

ZAKUP BILETY ONLINE!

Zakupione bilety ONLINE na podstronach naszych partnerów są zawsze ważne i aktualne, a sam proces kupna to bardzo proste, szybkie i pewne rozwiązanie ułatwiające tę procedurę dla naszych klientów, jak i również dla nas. Współpracujemy tylko ze znanymi pośrednikami takimi jak KupBilecik, ABilet, EBilet, TicketPortal oraz Bilety.fm. Gwarantujemy tym samym pewność naszych usług oraz to, że państwa pieniądze zostaną w całości przeznaczone na kupno biletów, a Państwo otrzymają odpowiednie i prawdziwe bilety. Zapraszamy do zakupu ONLINE biletów na nasze spektakle za pomocą stron naszych partnerów poniżej lub wypełnienie formularza rezerwacyjnego tutaj.

?

SZYBKI KONTAKT

7 + 15 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: agencjamuza

„Dwie pary do pary” – Żałoba Narodowa – INFORMACJA

Spektakl Teatru Capitol ”Dwie pary do pary” zaplanowany w KALISZU na 16 lutego 2019 odbędzie się BEZ ZMIAN zarówno o 16:30 jak i 19:30.

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta Żałoby Narodowej pamięć zmarłego Jana Olszewskiego zostanie uczczona minutą ciszy.

 

ZANIM NAS OPUŚCISZ...
Polajkuj nas na FACEBOOK'u i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, promocjami i informacjami! Każdy pojedynczy LAJK jest na wagę złota! Pomóż nam w reklamowaniu dobrej i niepowtarzalnej sztuki!