Zaznacz stronę
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Ludzie inteligentni”

21 października 2018 godz.20:00

LUDZIE INTELIGENTNI

Chorzów 21.10.2018r. godz. 19:00

“Ludzie inteligentni”

“Ludzie inteligentni” to świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia!

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle śmieszyć będą do łez nieudolne próby wzajemnego odkrywania tych obcych sobie planet.

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

Związek Davida i Chloe przestał przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki.

Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary prowadzą rodzaj gry. Konkurencja pt. “kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu

nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Obsada:
Renata Dancewicz / Magdalena Boczarska
Iza Kuna / Maria Seweryn
Paulina Holtz / Magdalena Stużyńska
Szymon Bobrowski / Mariusz Witkowski
Rafał Królikowski / Bartłomiej Kasprzykowski
Olaf Lubaszenko / Bartłomiej Topa

 

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Dekoracja: Justyna Woźniak

Muzyka: Szymon Wysocki

Kup bilety na to wydarzenie online:

Szczegóły

Data:
21 października 2018
Czas:
20:00
Wydarzenie Category:
?

SZYBKI KONTAKT

5 + 14 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: agencjamuza

ZANIM NAS OPUŚCISZ...
Polajkuj nas na FACEBOOK'u i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, promocjami i informacjami! Każdy pojedynczy LAJK jest na wagę złota! Pomóż nam w reklamowaniu dobrej i niepowtarzalnej sztuki!