Zaznacz stronę
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

„Ludzie inteligentni”

25 marca godz.19:00

LUDZIE INTELIGENTNI

Zielona Góra 25.03.2018r. godz. 19:00

“Ludzie inteligentni”

“Ludzie inteligentni” to świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia!

Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus… A nas jak zwykle śmieszyć będą do łez nieudolne próby wzajemnego odkrywania tych obcych sobie planet.

Nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie sztuki Fayeta to ludzie inteligentni, dlatego, kiedy ich związek wkracza w nieciekawą fazę dojrzałej harmonii, potrafią znaleźć sposób na wyjście z impasu.

Związek Davida i Chloe przestał przypominać “obraz w kalejdoskopie”. Po 15 latach wspólnego życia zapada decyzja o rozstaniu. Jego decyzja. Co na to Chloe? Zgadza się. David jest zaskoczony i podejrzliwy… Jego przyjaciele Alexandre, Thomas oraz ich partnerki Gina i Marina mnożą teorie i domysły. Może ona go zdradza? Sugerują kumple. Może oni wszyscy zdradzają? Zastanawiają się w trakcie babskich wieczorów przyjaciółki.

Wnioski, do których dochodzą inteligentni ludzie oddalają ich coraz bardziej od sedna. Czyli od tego, co czują naprawdę. Trzy pary prowadzą rodzaj gry. Konkurencja pt. “kto najlepiej wszystko zracjonalizuje?” doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu

nieporozumień i manipulacji. Jak w reakcji łańcuchowej kryzys jednego związku wywołuje kolejny… A konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

Twórcy teatralnych hitów „Boeing Boeing” oraz „Imię” zapraszają na kolejną przebojową i bardzo życiową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Obsada:
Renata Dancewicz
Iza Kuna
Paulina Holtz
Mariusz Witkowski
Rafał Królikowski
Olaf Lubaszenko
 

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Dekoracja: Justyna Woźniak

Muzyka: Szymon Wysocki

Kup bilety na ten spektakl online:

TEN SPEKTAKL GRAMY:
pon 26

„Ludzie inteligentni”

26 listopada godz.17:30
Opole
pon 26

„Ludzie inteligentni”

26 listopada godz.20:00
Opole

Szczegóły

Data:
25 marca
Czas:
19:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Zielona Góra – Filharmonia Zielonogórska
Pl. Powst. Wielkopolskich 10
Zielona Góra,
+ Google Map
?

SZYBKI KONTAKT

15 + 15 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: agencjamuza

ZANIM NAS OPUŚCISZ...
Polajkuj nas na FACEBOOK'u i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, promocjami i informacjami! Każdy pojedynczy LAJK jest na wagę złota! Pomóż nam w reklamowaniu dobrej i niepowtarzalnej sztuki!