Zaznacz stronę
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 – Johann Strauss Gala Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO (OPERETKA, MUSICAL )

6 stycznia godz.17:00 - 20:00

Wiedeńska Gala Noworoczna 2019 – Johann Strauss Gala Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO (OPERETKA, MUSICAL )

Dąbrowa Górnicza – Pałac Kultury Zagłębia – niedz. Godz. 17:00

Wiedeńska Gala Noworoczna 2019
Johann Strauss Gala
Narodowa Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO
Soliści: QuattroVoce
Tancerze Baletu
(OPERETKA, MUSICAL )

Zapraszamy Państwa w podróż do romantycznego i roztańczonego Wiednia, magicznego świata operetki, gdzie rozbrzmiewać będą najpiękniejsze arie, duety, Johanna Straussa, Lehara, Kalmana i Offenbacha, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, czy miłosnych westchnień w alkowach. Znamienite kompozycje w wykonaniu Światowej Klasy Narodowej Orkiestry Filharmonii Lwowskiej INSO, baletu & Solistów Grupy QuattroVoce przeniosą słuchaczy do ojczyzny walca oraz polki prezentując niezwykły kunszt wokalny i wykreują dla Państwa najwspanialsze światowe duety miłosne. Ta niezwykła gala wzbogacona będzie wirtuozerskim tańcem par tanecznych, barwnymi kreacjami i bogatą choreografią, co pozwoli na doświadczanie wielu doznań artystycznych w iście książęcym stylu.

Publiczność wysłucha między innymi arie Adeli czy aria Barinkaya  „Wielka sława to żart”, duety wszech czasów m.in. „Usta milczą dusza śpiewa”, oraz arie operowe i pieśni musicalowe, zachwycające zarówno poddanych Franciszka Józefa jak i współczesną publiczność Nowego Jorku i Europy. „KONCERT BISÓW W PIGUŁCE !!!”   – Tego nie można przeoczyć !!!

Artyści to laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych. Zabrzmią największe przeboje Króla walca Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii i duetów z najsłynniejszych operetek „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Baron Cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy między innymi walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, arię Barinkaya  „Wielka sława to żart”, duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy Can Cana. Niespodzianką wieczoru będą również światowe przeboje z repertuaru                A. Becelli, grupy Il Divo i Canadian Tenors w wykonaniu Światowych Głosów grupy QuattroVoci. Koncert swoim charakterem nawiązuje do wiedeńskiej tradycji wielkich gali noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu i Nowym Jorku.

Wspaniali artyści, światowe głosy, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu, na które Państwa serdecznie zapraszamy.

Wykonawcy:

Orkiestra Narodowa Filharmonii Lwowskiej INSO & Balet
Johann Kruk – skrzypce solo / koncertmistrz szwajcarskiej orkiestry
QuattroVoce:
Anna Schumarina sopran
Liliya Nikitchuk mezzosopran
Serhii Kutepov tenor
Oleksii Kuvitanov baryton

Kup bilety na to wydarzenie online:

Szczegóły

Data:
6 stycznia
Czas:
17:00 - 20:00
Wydarzenie Category:

Miejsce

Dąbrowa Górnicza – Pałac Kultury Zagłębia
Pl. Wolności 1
Dąbrowa Górnicza,
+ Google Map
?

SZYBKI KONTAKT

13 + 10 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: agencjamuza

AKTUALNY REPERTUAR

Nasz aktualny repertuar dostępny jest na naszym fanpage’u zakładce Wydarzenia – KLIKNIJ aby zobaczyć.

ZANIM NAS OPUŚCISZ...
Polajkuj nas na FACEBOOK'u i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, promocjami i informacjami! Każdy pojedynczy LAJK jest na wagę złota! Pomóż nam w reklamowaniu dobrej i niepowtarzalnej sztuki!