Zaznacz stronę

Hiszpańska mucha

LONDYN lata 30- te XX wieku, reżyser teatralny Arthur Spender przygotowuje oszałamiającą rewię, w której ma wystąpić Nora Wallins- gwiazda londyńskich teatrów muzycznych, prywatnie długoletnia partnerka reżysera. Brak funduszy skłania go do znajomości z tajemniczym przedsiębiorcą- Harrym Jo- który zgadza się na pomoc, jednak pod pewnymi warunkami. Powoduje to lawinę przezabawnych i zaskakujących zwrotów akcji, z Hiszpańską Muchą w tle.

Doborowa obsada: Anna Korcz, Piotr Szwedes, Sambor Czarnota, Martyna Kliszewska, Dorota Zięciowska.

Wysmakowane kostiumy jednego z najlepszych polskich projektantów Tomasza Ossolińskiego.

Scenografia utrzymana w stylu brytyjskiego  Art Deco gwarancją niezapomnianych wrażeń i doskonałej zabawy.

Kostiumy dla Anny Korcz specjalnie zaprojektowała  laureatka nagrody Projektant Roku Dorota Goldpoint.

Reżyserem spektaklu, i zarazem autorem sztuki jest Jakub Przebindowski znany z takich teatralnych komedii jak ” SZ jak Szarik”, „ANTOINE'” czy „LUNCH O PÓŁNOCY”.

Jazz, angielski humor, beret z Harods’a i kulisy rewiowego teatru. To wszystko w przezabawnej komedii omyłek HISZPAŃSKA MUCHA.

Obsada:
Anna Korcz
Piotr Szwedes
Sambor Czarnota
Martyna Kliszewska
Dorota Zięciowska

?

SZYBKI KONTAKT

3 + 6 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: agencjamuza

„Dwie pary do pary” – Żałoba Narodowa – INFORMACJA

Spektakl Teatru Capitol ”Dwie pary do pary” zaplanowany w KALISZU na 16 lutego 2019 odbędzie się BEZ ZMIAN zarówno o 16:30 jak i 19:30.

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta Żałoby Narodowej pamięć zmarłego Jana Olszewskiego zostanie uczczona minutą ciszy.

 

ZANIM NAS OPUŚCISZ...
Polajkuj nas na FACEBOOK'u i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, promocjami i informacjami! Każdy pojedynczy LAJK jest na wagę złota! Pomóż nam w reklamowaniu dobrej i niepowtarzalnej sztuki!