lewe-interesy"Lewe interesy" Robina Hawdona, to farsa kryminalna. Seksowne tancerki i zakochani w nich młodzi mężczyźni, oraz gangsterzy trzymający twardą ręką show biznes, tworzą klimat napięcia, ale i znakomitej zabawy. Pełna szybkich zwrotów akcji, z zakończeniem, które zaskakuje, nie tylko bohaterów sztuki, ale przede wszystkim niczego niespodziewającego się widza.

Piękne kobiety, przystojni mężczyźni, miłość, seks i duże pieniądze - tak można streścić nową sztukę "Lewe interesy". Seksowne tancerki i zakochani w nich młodzi mężczyźni, oraz gangsterzy trzymający twardą ręką show biznes, tworzą klimat napięcia, ale i znakomitej zabawy. Jerzy Bończak przygotował sztukę pełną szybkich zwrotów akcji, z zakończeniem, które zaskakuje, nie tylko samych bohaterów, ale przede wszystkim niczego niespodziewającego się widza.


Reżyseria: Jerzy Bończak
Scenografia: Marek Chowaniec
Kostiumy: Ewa Borowik
Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski

Obsada:
Joanna Liszowska
Katarzyna Zielińska/Magdalena Margulewicz
Jerzy Bończak
Marcin Przybylski/Marcin Zarzeczny
Przemysław Sadowski/Robert Żurek
Marcin Troński
Zdzisław Wardejn

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ZAPRASZAMY do naszego NEWSLETTERA

Zapraszamy do zapisywania w naszym NEWSLETTERZE.Przed każdą imprezą organizowaną przez naszą agencję w określonej miejscowości, będziemy Państwa informować o wydarzeniu bezpośrednio na Wasz e-mail.
Odbieranie

NASZE PORTFOLIO

300x300-portfolio

Początek strony