zdobyc-utrzymacZdobyć Utrzymać Porzucić to spektakl muzyczny, w którym każda z aktorek, będzie liderować kolejnej części tryptyku: Katarzyna Zielińska hasłu – ZDOBYĆ, Katarzyna Żak – UTRZYMAĆ i Olga Bończyk – zjawisku PORZUCIĆ. Głównym elementem spektaklu będą piosenki ilustrujące tytułowe czasowniki, a zatem zarówno utwory dramatyczne, jak też lekkie i żartobliwe. Krzysztof Jaślar - autor scenariusza i reżyser przedstawienia sięgnął do skarbnicy polskiej piosenki, ale również do utworów zagranicznych w znakomitych tłumaczeniach.

W spektaklu poruszane będą tematy parytetu, szowinizmu obojga płci, feminizmu, diety, kosmetyków, salonów piękności, chirurgii plastycznej, prezentów, biżuterii, asertywności w kontaktach z płcią niejednokrotnie przeciwną, oraz szeroko rozumianego poradnictwa odpowiadającego na fundamentalne pytanie: JAK? Pokażemy różne rodzaje kobiet: słodką idiotkę, kurę domową, herod-babę, kobietę kumpla, Dziunię Piernik, kobietę bluszcz itp. Kobietę w pracy, na zakupach, na urlopie, podczas wyjazdu integracyjnego, na randce, w USC i w sądzie.  Trudno ukryć, że najpiękniejsze piosenki to te o zranionej miłości, ale będziemy chcieli zachować proporcje tak, by nastrój smutku nie zdominował spektaklu. Aktorkom towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny.


Występują:

Olga BOŃCZYK
Katarzyna ZIELIŃSKA
Katarzyna ŻAK

Zespół THE JOBERS pod kierunkiem Marcina PARTYKI

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Jaślar
Choreografia: Tomasz Tworkowski
Scenografia i kostiumy: Anna Waś
Aranżacje, kierownictwo muzyczne: Marcin Partyka
Kierownik produkcji: Monika Gołębiewska

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ZAPRASZAMY do naszego NEWSLETTERA

Zapraszamy do zapisywania w naszym NEWSLETTERZE.Przed każdą imprezą organizowaną przez naszą agencję w określonej miejscowości, będziemy Państwa informować o wydarzeniu bezpośrednio na Wasz e-mail.
Odbieranie

NASZE PORTFOLIO

300x300-portfolio

Początek strony