biznesAngielski humor, wspaniałe stroje zaprojektowane przez Macieja Zienia i doskonała obsada aktorska – tak w skrócie można określić spektakl „Biznes" wyreżyserowany przez Jerzego Bończaka, który od kilku lat bawi i zachwyca publiczność. (premiera miała miejsce w lutym 2004 roku w teatrze Komedia). Sztuka jest adaptacją utworu Johna Chapmana i Jeremy'ego Lloyda.

 

Akcja spektaklu rozgrywa się w luksusowym, londyńskim hotelu, w którym dwaj przedsiębiorcy głowią się, w jaki sposób sprzedać upadającą firmę pewnym biznesmenom. Niespodziewanie w hotelu zjawiają się małżonki przedsiębiorców, które stają się głównymi bohaterkami całej akcji i odgrywają przed przedsiębiorcami role... prostytutek. Tak właśnie dowiadujemy się po raz kolejny, że kobiety mogą wszystko, a farsa to najlepszy możliwy humor! Spektakl utrzymany jest w lekkiej konwencji, zaś komizm sytuacyjny i znakomite dialogi sprawiają, że widownia dosłownie płacze ze śmiechu.


Reżyseria: Jerzy Bończak
Scenografia: Marek Chowaniec
Kostiumy: Maciej Zień

Obsada spektaklu:
Anna Korcz/Elżbieta Zającówna, Magdalena Wójcik/Agnieszka Warchulska, Julia Kołakowska, Andżelika Piechowiak, Marcin Troński, Karol Strasburger/Piotr Zelt, Michał Milowicz, Jerzy Bończak

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ZAPRASZAMY do naszego NEWSLETTERA

Zapraszamy do zapisywania w naszym NEWSLETTERZE.Przed każdą imprezą organizowaną przez naszą agencję w określonej miejscowości, będziemy Państwa informować o wydarzeniu bezpośrednio na Wasz e-mail.
Odbieranie

NASZE PORTFOLIO

300x300-portfolio

Początek strony