Zaznacz stronę

SZANOWNI PAŃSTWO

Agencja Artystyczna MUZA, jako organizator imprez artystycznych od lat zajmuje się profesjonalną organizacją imprez kulturalnych i prezentacją spektakli wiodących teatrów scen warszawskich na terenie całego kraju. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na organizowanie imprez na najwyższym poziomie.

Na przestrzeni lat z powodzeniem współpracowaliśmy z

Teatrem Capitol,

Teatrem 6.Piętro,

Teatrem Kwadrat,

Teatrem Komedia,

Teatrem Polonia,

Och Teatrem Krystyny Jandy,

Teatrem Gudejko,

oraz wieloma innymi Producentami a także osobami z branży rozrywkowej – np. współpraca z Arturem Andrusem czy koncerty Michała Bajora.

Ponadto jesteśmy w stałej współpracy z obiektami kultury typu: Teatry, Domy Kultury czy Filharmonie na deskach których prezentowane są nasze spektakle.

Pragniemy, aby poza pełnią śmiechu Widz czuł się dowartościowany jakością spektaklu, zaprezentowaną grą Aktorską oraz całym anturażem obiektu w którym spektakl jest wystawiany. Lubimy kiedy wszystko jest na najwyższym poziomie i dokładamy wszelkich starań, aby każde z naszych przedstawień było zorganizowane rzetelnie w każdym aspekcie. Wychodzimy z założenia, że nasi widzowie powinni bawić się wspaniale, ponieważ dzięki temu uwielbiamy to, co robimy.

Bilety na spektakle Agencji MUZA to doskonały powód aby spędzić rewelacyjnie czas w gronie Najlepszych Artystów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego aktualnego repertuaru oraz do zapoznania się z naszym bogatym portfolio.

Przedstawiamy Państwu naszą propozycję i zachęcamy do kontaktu.

?

SZYBKI KONTAKT

11 + 8 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: agencjamuza

AKTUALNY REPERTUAR

Nasz aktualny repertuar dostępny jest na naszym fanpage’u zakładce Wydarzenia – KLIKNIJ aby zobaczyć.

ZANIM NAS OPUŚCISZ...
Polajkuj nas na FACEBOOK'u i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, promocjami i informacjami! Każdy pojedynczy LAJK jest na wagę złota! Pomóż nam w reklamowaniu dobrej i niepowtarzalnej sztuki!