Zaznacz stronę

NASZE PORTFOLIO

Przez wszystkie lata naszej działalności mieliśmy zaszczyt być organizatorem setek wspaniałych spektakli teatralnych w wielu miastach w całej Polsce. Poznaliśmy tysiące wspaniałych ludzi, ale co najważniejsze – mogliśmy sprawić radość Wam – widzom – i to właśnie dzięki tej radości czerpać tyle pozytywnej energii, aby organizować kolejne przedstawienia. Nasza oferta spektakli gościnnych zawsze zadowala koneserów dobrej rozrywki, a doświadczenie zbierane przez nas przed lata sprawia, że każde przedstawienie to kolejna dawka niezapomnianych emocji.  Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym portfolio, przeczytania opisów każdego spektaklu oraz przeglądania galerii zdjęć.

?

SZYBKI KONTAKT

7 + 9 =

?

Śledź nas również na:

INSTAGRAMIE: agencjamuza

„Dwie pary do pary” – Żałoba Narodowa – INFORMACJA

Spektakl Teatru Capitol ”Dwie pary do pary” zaplanowany w KALISZU na 16 lutego 2019 odbędzie się BEZ ZMIAN zarówno o 16:30 jak i 19:30.

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta Żałoby Narodowej pamięć zmarłego Jana Olszewskiego zostanie uczczona minutą ciszy.

 

ZANIM NAS OPUŚCISZ...
Polajkuj nas na FACEBOOK'u i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, promocjami i informacjami! Każdy pojedynczy LAJK jest na wagę złota! Pomóż nam w reklamowaniu dobrej i niepowtarzalnej sztuki!