Wydarzenie zostało zakończone.

METODA NA WNUCZKA

Data

24.04.2023

Time

20:30
CHORZÓW - Teatr Rozrywki

Location

CHORZÓW – Teatr Rozrywki
ul. Marii Konopnickiej 1
 • OBSADA:

  Aldona Jankowska
  Dorota Kamińska
  Robert Rozmus
  Agnieszka Wielgosz
  Michał Milowicz

 • AUTOR:

  Krzysztof Kędziora
  Współpraca literacka – Andrzej Leśniewski

 • REŻYSERIA:

  Emilian Kamiński
  Asystentka – Olga Rawska

 • SCENOGRAFIA:

  Andrzej Lewczuk

Pełne wigoru emerytki, zagadkowe telefony i kuszący świat reklam – oto najnowsza, totalnie zakręcona komedia, która rozbawi do łez każdego bez względu na PESEL! Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

Opis spektaklu

Charyzmatyczne starsze panie są jak ogień i woda. Danuta, niepoprawna marzycielka, pomiędzy prezentacjami kosmicznie drogich garnków i ściereczek, gra w lotto zmotywowana fantazjami o podróży życia. Bożena  natomiast jest jak wino – im starsza tym…mocniejsza. Twardo stąpa po ziemi, choć jest absolutną fanką szybkiej jazdy na hulajnodze. Co się wydarzy, gdy w jednej chwili świat nieprzeciętnych seniorek zostanie wywrócony do góry nogami?  Czy przyjacielowi z dawnych lat – Waldkowi , uda się wyciągnąć damy z niezłych tarapatów? Podobno nie ma cwaniaka nad warszawiaka, ale gdy do akcji wkracza pełna kobiecych wdzięków, przebiegła Malwina, wszystko się może zdarzyć. Do szalonego tańca z oszustami nieśmiało przygrywać będzie zakochany Mieczysław, bo doskonale wie „że najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”….

Metoda na wnuczka” w reżyserii Emiliana Kamińskiego to przezabawna komedia z wątkiem kryminalnym w tle. Niecodzienna sztuka, w której wiek traktowany jest z przymrużeniem oka, a życie dojrzałych mieszkańców Warszawy, pokazane jest w pełnej palecie barw. Porządna dawka humoru, cięte riposty i lawina emocji od których dosłownie kręcić się będzie nasza scena!

Czas trwania spektaklu: 110 minut z przerwą.

S P E K T A K L  W Y Ł Ą C Z N I E  D L A  W I D Z Ó W  D O R O S Ł Y C H

 

Zakup Biletów:

ZAMÓWIENIA STACJONARNE: Kasa Teatru tel. 32/346-19-34,  oraz  Biuro Obsługi Widza tel. 32/346-19-31…/33

ZAMÓWIENIA ZBIOROWE: tel. 531-531-001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

ONLINE (kliknij na portal, aby przejść dalej):

 

Organizer

WŁĄCZ PATRONAT

PATRONAT MEDIALNY

PIK PLUS
PIK PLUS
PIK Katowice
PIK Katowice

UDOSTĘPNIJ TO WYDARZENIE: