• 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

PERŁY MUZYKI ROZRYWKOWEJ

Data

21.10.2024

Time

18:30
OLSZTYN - Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego

Location

OLSZTYN – Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. Feliksa Nowowiejskiego
ul. Głowackiego 1
 • AUTOR:

  ŁUKASZ LECH

 • MUZYKA:

  Orkiestra Musicalove pod dyrekcją Macieja Niecia

 • ARTYŚCI:

  GRAŻYNA BRODZIŃSKA
  JACEK WÓJCICKI
  ANNA SOKOŁOWSKA-ALABRUDZIŃSKA
  DARIUSZ KORDEK

𝐏𝐞𝐫ł𝐲 𝐌𝐮𝐳𝐲𝐤𝐢 𝐑𝐨𝐳𝐫𝐲𝐰𝐤𝐨𝐰𝐞𝐣 𝐭𝐨 𝐩𝐫𝐞𝐦𝐢𝐞𝐫𝐨𝐰𝐞 𝐰𝐢𝐝𝐨𝐰𝐢𝐬𝐤𝐨, pełne żywiołowej i wzruszającej muzyki, w której każdy odnajdzie swoje najcenniejsze wspomnienia z dawnych lat, skryte w niezapomnianych przebojach.

𝐊𝐭𝐨 𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐧𝐚 𝐭𝐚𝐤𝐢𝐜𝐡 𝐮𝐭𝐰𝐨𝐫𝐨́𝐰 𝐣𝐚𝐤 Pogoda Ducha, Gorzko mi, I will always love you, Już nie zapomnisz mnie, Nie dokazuj miła, nie dokazuj, Bella bella donna, Mexicana, Quando quando, czy wiele innych z muzyki polskiej i światowej. Przeboje będące już klasyką swego gatunku, łączą pokolenia, bawią zarówno młodzież jak i seniorów, niosą ważne przesłanie o nadziei i miłości, dodają skrzydeł na niełatwą codzienność i pozwalają na chwilę wytchnienia od obowiązków i pracy.

Koncert prowadzi znany i lubiany szerszej publiczności redaktor i konferansjer Łukasz Lech, który jest też autorem widowiska.

A wśród Artystów wykonawców, również Perły, których nie trzeba przedstawiać:

Grażyna Brodzińska – niekwestionowana gwiazda sceny muzycznej, Jacek Wójcicki – znakomity aktor łączący w repertuarze muzykę klasyczną i rozrywkową,

Dariusz Kordek – śpiewający aktor o urzekającej barwie głosu,

Anna Sokołowska-Alabrudzińska – wspaniała, pełna energii wokalistka.

Ogółem – mistrzowie wykonawstwa wokalnego. Wokalistom towarzyszy znakomita Orkiestra Musicalove pod kierownictwem Macieja Niecia.

𝐆𝐫𝐚𝐳̇𝐲𝐧𝐚 𝐁𝐫𝐨𝐝𝐳𝐢𝐧́𝐬𝐤𝐚 – Niekwestionowana gwiazda polskiej sceny klasycznej. Niezrównana w elegancji, a przede wszystkim urzekającym głosie, w którym zakochani są melomani wszystkich pokoleń. Z jej nazwiskiem kojarzy się sukces każdego widowiska, nieprzerwanie króluje na scenie, będąc zawsze gwarancją najlepszych wydarzeń artystycznych. Jej kreacje i przepiękne suknie stanowią niezwykły walor każdego wyjątkowego spotkania z publicznością.

𝐉𝐚𝐜𝐞𝐤 𝐖𝐨́𝐣𝐜𝐢𝐜𝐤𝐢 – Wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz obdarzony głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show. Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital. Znany z takich filmów jak „Lista Schindlera” S. Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” Stworzył również niezapomnianą postać Pana Tenorka – bohatera programów dziecięcych TVP.

𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐒𝐨𝐤𝐨ł𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚-𝐀𝐥𝐚𝐛𝐫𝐮𝐝𝐳𝐢𝐧́𝐬𝐤𝐚 – Laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie oraz Nagrody Grand Prix Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu „Zamkowe Spotkania, Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie. Warto zauważyć niezwykle udany występ na FPP Premiery Opole 2021 (TVP1). Niedawno ukazała się jej debiutancka płyta „Wspomnienia”, wypełniona różnorodną muzyką. Znakomite teksty i niepowtarzalna muzyka czyni z płyty prawdziwą perłę na rynku fonograficznym. Zrealizowała kilka znakomitych teledysków, których oglądalność bije rekordy popularności. Znana jest z wielu wyjątkowych koncertów tematycznych, od piosenki aktorskiej, poprzez poezję, piosenkę patriotyczną, po brzmienia popowe, a nawet rockowe.

𝐃𝐚𝐫𝐢𝐮𝐬𝐳 𝐊𝐨𝐫𝐝𝐞𝐤 – Aktor i wokalista musicalowy. Znany szerokiej publiczności z wielu filmów fabularnych, a także z pierwszej polskiej telenoweli „W labiryncie”. Obdarzony nieprzeciętnymi umiejętnościami wokalno-aktorskimi, zdobył serca publiczności w Polsce i zagranicą. Związany z Teatrem Buffo, z Teatrem Roma i wieloma instytucjami muzycznymi. Elegancki, szarmancki i z charyzmą.

Ł𝐮𝐤𝐚𝐬𝐳 𝐋𝐞𝐜𝐡 – Autor i reżyser koncertów, twórca niezliczonych programów telewizyjnych. Według krytyków obdarzony wyjątkową charyzmą i umiejętnością pięknego mówienia. Laureat wielu nagród, w tym Nagrody Specjalnej na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Niepokalanowie. Był realizatorem i współautorem Festiwalu Krakowskie Miniatury Teatralne w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. W TVP zrealizował ponad 300 odcinków lubianego programu „Parafia z sercem”, którego był współautorem i prowadzącym. Pojawiał się również w kultowym programie TVP „Kinomania”. Zasiadał w Radzie Artystyczno-Programowej Festiwalu im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju. Na wielu antenach telewizyjnych wyreżyserował i poprowadził blisko sto premierowych widowisk muzycznych. Od trzech lat prowadzi popularną audycję radiową „Z Operetką w Twoim Domu”.

 

Czas trwania koncertu: 1h30m

 

Zakup Biletów:

zamówienia grupowe: tel. 531-531-001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

– on line (kliknij na logo bileterii, aby przejść dalej):

 

UDOSTĘPNIJ TO WYDARZENIE: