• 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Szkło Kontaktowe – LIVE & TOUCH

Data

01.04.2023

Time

20:00
ZABRZE - Dom Muzyki i Tańca

Location

ZABRZE – Dom Muzyki i Tańca
ul. Gen. de Gaulle’a 17
 • OBSADA:

   Tomasz Sianecki
  Wojciech Zimiński
  Marek Przybylik
  Henryk Sawka
  Tomasz Jachimek
  Krzysztof Daukszewicz
  i inni

 • REŻYSERIA:

  Eugeniusz Korin

Teatralna wersja „Szkła kontaktowego”, programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina.

„Szkło kontaktowe live&touch” – taki tytuł nosi spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24.

Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów.

Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny, mają możliwość nawiązania żywego I  wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów.

Prawdziwymi gwiazdami show, są jak zawsze w „Szkle Kontaktowym” politycy. Widzowie mogą obejrzeć, w krótkich filmikach video, najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 14 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja „Szkła Kontaktowego” – najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego .

Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos tak samo, jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia.

Widzowie mogą skorzystać z rzadkiej okazji stanięcia twarzą w twarz z gospodarzami Szkła Kontaktowego i podzielenia się z nimi swoimi opiniami.

To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark pozyskało rzesze wiernych widzów, czekających na kolejne jego odsłony.

 

Zakup Biletów:

w kasie DMiT: tel. 32 271 56 41 wew. 32

– zamówienia grupowe: tel. 531-531-001, e-mail: bilety@agencjamuza.pl

– online (kliknij na portal, aby przejść dalej):

UDOSTĘPNIJ TO WYDARZENIE: