siostrunie„Siostrunie” to najzabawniejszy musical w dwóch aktach, jaki zagości na deskach polskiej sceny teatralnej. Pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, których dystans do siebie i habitu wywołuje salwy śmiechu, opowie o swym życiu, marzeniach, powołaniu i pewnej bardzo niestrawnej zupie... Aby podreperować finanse i zdobyć środki na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do poświęceń, ukazując przed publicznością różnorodność charakterów i talentów.

Zapewniamy, że nie ma osoby, która uchroniłaby się przed ich urokiem osobistym. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że bierzesz udział w quizie – nie martw się, jeśli nie znasz poprawnej odpowiedzi - Siostra Mary Amnezja nie jest zbyt pamiętliwa... Każda z osobna jest wyjątkowa i niepowtarzalna, jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze tej wesołej gromadki Zakonu Małych Sióstr z Hoboken. Jak śpiewają wszystkie razem: „Habit nadaje życiu nową jakość” i o tym z pewnością można się przekonać, przybywając na przygotowane przez siostry przedstawienie.Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także doza improwizacji są przepisem na gwarantowany sukces. Gdy dodamy do tego znakomitą obsadę aktorską i muzykę na żywo pod kierownictwem Marcina Partyki mamy już pewność, że całość wypadnie śpiewająco...

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ZAPRASZAMY do naszego NEWSLETTERA

Zapraszamy do zapisywania w naszym NEWSLETTERZE.Przed każdą imprezą organizowaną przez naszą agencję w określonej miejscowości, będziemy Państwa informować o wydarzeniu bezpośrednio na Wasz e-mail.
Odbieranie

NASZE PORTFOLIO

300x300-portfolio

Początek strony