O NAS

Kim Jesteśmy?

Agencja Artystyczna MUZA, jako organizator imprez artystycznych od lat zajmuje się profesjonalną organizacją imprez kulturalnych i prezentacją spektakli wiodących teatrów scen warszawskich na terenie całego kraju. Działamy na rynku od ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na organizowanie imprez na najwyższym poziomie.

Na przestrzeni lat z powodzeniem współpracowaliśmy z

Teatrem Capitol,

Teatrem 6.Piętro,

Teatrem Kwadrat,

Teatrem Komedia,

Teatrem Polonia,

Och Teatrem Krystyny Jandy,

Teatrem Gudejko,

oraz wieloma innymi Producentami a także osobami z branży rozrywkowej – np. współpraca z Arturem Andrusem czy koncerty Michała Bajora.

Ponadto jesteśmy w stałej współpracy z obiektami kultury typu: Teatry, Domy Kultury czy Filharmonie na deskach których prezentowane są nasze spektakle.

Pragniemy, aby poza pełnią śmiechu Widz czuł się dowartościowany jakością spektaklu, zaprezentowaną grą Aktorską oraz całym anturażem obiektu w którym spektakl jest wystawiany. Lubimy kiedy wszystko jest na najwyższym poziomie i dokładamy wszelkich starań, aby każde z naszych przedstawień było zorganizowane rzetelnie w każdym aspekcie. Wychodzimy z założenia, że nasi widzowie powinni bawić się wspaniale, ponieważ dzięki temu uwielbiamy to, co robimy.

Bilety na spektakle Agencji MUZA to doskonały powód aby spędzić rewelacyjnie czas w gronie Najlepszych Artystów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego aktualnego repertuaru oraz do zapoznania się z naszym bogatym portfolio.

Przedstawiamy Państwu naszą propozycję i zachęcamy do kontaktu, a aby nic Państwa nie ominęło – do dołączenia do naszego NEWSLETTERA!

Jak dołączyć do NEWSLETTERA? To proste!

  1. Wybierz swoje miasto np. z listy na stronie głównej
  2. Przewiń stronę na koniec listy wydarzeń odbywających się w wybranym mieście
  3. Wpisz swój adres email w formularzu
  4. Kliknij przycisk „Zapisz mnie!”